Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in daha yaşanabilir bir Samandağ hedefi doğrultusunda Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde çalışmalar sürdürülüyor.

Vatandaşların huzuru, refahı ve daha güvenli ulaşım sağlamaları için yol yapım ve onarım çalışmalarını sürdüren Samandağ Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Samandağ’ın 42 Mahallesinde eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ali Bulut tarafından yapılan açıklamada; “ Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimizce ilçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarının yanı sıra tesviye ve parke kaplama çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimizce son olarak; Çiğdede Mahallesi’nde yol düzenleme ve parke kaplama çalışması yapıldı. Kuşalanı Mahallesi’nde temizlik çalışması yapıldı. Kurtderesi Mahallesi’nde stabilize yol çalışması yapıldı. Yeşilköy Mahallesi’nde yol çalışması yapıldı. Meydan Mahallesi’nde yol dolgu çalışması yapıldı. Uzunbağ Mahallesi’nde yol dolgu çalışması yapıldı. Vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” İfadelerine yer verdi.