Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i ziyaret etti. Nehir, Samandağ’da yakın bir zaman önce hizmete giren Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Samandağ Belediyesi Meclis Üyelerinden Adil Nural ve Levent Fırıncıoğulları katıldı. Başkan Nehir, işletme sahipleri ile sohbet ederek esnafın genel durumu hakkında bilgi aldı.


İşletme Ortaklarından Erkan Özçelik:” Bugün isyerimiz JAN JAN Kozmetike hayırlı olsun ziyaretine gelen sayın belediye başkanımız Sn.Mithat Nehir,Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı sn. Mehmet Ali Kamacı,Belediye meclis üyesi sn. av. Levent Fırıncıoğulları ve Belediye Meclis Üyesi sn. Adil Nural’a bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”ifadelerine yer verdi.
İşletme sahipleri bu nazik ziyaretlerinden dolayı başkan Nehir’e teşekkür etti. Nehir, İşletme sahiplerine ağırlamalarından dolayı teşekkür ederek kendilerine bol kazançlar diledi.

Mayıs 21, 2018

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ’NDEN SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Türkiye Sakatlar Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Tekin ve üyeleri Samandağ Belediyesini ziyaret etti. Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız ,dernek üyeleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkan…
Mayıs 21, 2018

TURİSTLERİN GÖZDESİ : TİTUS TÜNELİ

Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Samandağ Belediyesi tarafından başlatılan SAMANDAĞ’A GEL kent kampanyası çerçevesinde tanıtılan Titus Tüneli sosyal medyada büyük ilgi gördü. Samandağ Belediyesi Sosyal medya hesaplarından ve (“http://samandagagel.org/)…

BORAN BİSİKLET KÜLÜBÜNDEN ANLAMLI ETKİNLİK

May 21, 2018
Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Derneği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor…

BAŞKAN NEHİR , İCRAATLARINI VE PROJELERİNİ”GÜN IŞIĞI”PRORAMINDA ANLATTI

May 21, 2018
Samandağ Belediye başkanı Mithat Nehir, bugün (17.05.2018 Perşembe günü) saat 17.30’da…

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRÜDÜRÜYOR

May 18, 2018
Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yol yapım, onarım ve…

ATATÜRKÇÜ GENÇLER ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

May 18, 2018
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Spor Kurulu’nun 19 Mayıs Anıtkabir Yürüyüşü CHP Genel…