Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i ziyaret etti. Nehir, Samandağ’da yakın bir zaman önce hizmete giren Jan Jan Kozmetik ve Kişisel Bakım Market’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Kamacı, Samandağ Belediyesi Meclis Üyelerinden Adil Nural ve Levent Fırıncıoğulları katıldı. Başkan Nehir, işletme sahipleri ile sohbet ederek esnafın genel durumu hakkında bilgi aldı.


İşletme Ortaklarından Erkan Özçelik:” Bugün isyerimiz JAN JAN Kozmetike hayırlı olsun ziyaretine gelen sayın belediye başkanımız Sn.Mithat Nehir,Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı sn. Mehmet Ali Kamacı,Belediye meclis üyesi sn. av. Levent Fırıncıoğulları ve Belediye Meclis Üyesi sn. Adil Nural’a bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”ifadelerine yer verdi.
İşletme sahipleri bu nazik ziyaretlerinden dolayı başkan Nehir’e teşekkür etti. Nehir, İşletme sahiplerine ağırlamalarından dolayı teşekkür ederek kendilerine bol kazançlar diledi.