İlçenin gelişip güzelleşmesi için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Samandağ Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Samandağ Belediyesi park ve bahçe ekipleri tarafından yeni parklar yapılırken parklarda bozulan yeşil alanlar ve oyun alanları temizlenerek düzenlemeye alınıyor.
Samandağ Belediyesi Park ve Bahçe Müdürü Perihan Çevikel Açıklamasında:”
"Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde Park ve yeşil alanlarda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Parklarda ağaç dikim çalışmaları, ağaç budama ve bitki bakım çalışmaları, çim biçme, , mevsimlik çiçek dikimi ve bakım çalışmaları, kent mobilyası montajı ve tamiratı, çocuk oyun grubu montaj ve tamiratı, yeni park yapım çalışmaları, yeşil alan gübreleme çalışmaları ve yeşil alan tesisi çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Ataköy mahallesinde parke kaplama çalışması, bank, çocuk oyun guruplarının yenilenmesi, ve çevre düzenlemesi gerçekleştirildi. Çanakoluk mahallesinde yeni Park yapımı tamamlandı. Kurt deresi mahallesinde sekiz dönümlük alanda park çalışmalarımız sürüyor. Şükrü kanatlı mahallesinde Basketbol sahası yapımı gerçekleştirildi.Şükrü kantlı mahallesinde Fen isleri müdürlüğü ile ortak olan çalışmamız dil okulu önü yol ve park yapım çalışması devam ediyor.Çiğdede mahallesi Sivas şehitleri caddesi üzerinde Belediyeye ait parselde park yapım çalışmasına başlıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

 

Mayıs 21, 2018

TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ HATAY ŞUBESİ’NDEN SAMANDAĞ BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Türkiye Sakatlar Derneği Hatay Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Tekin ve üyeleri Samandağ Belediyesini ziyaret etti. Samandağ Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yıldız ,dernek üyeleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Belediye Başkan…
Mayıs 21, 2018

TURİSTLERİN GÖZDESİ : TİTUS TÜNELİ

Turizm sezonunun başlamasıyla birlikte Samandağ Belediyesi tarafından başlatılan SAMANDAĞ’A GEL kent kampanyası çerçevesinde tanıtılan Titus Tüneli sosyal medyada büyük ilgi gördü. Samandağ Belediyesi Sosyal medya hesaplarından ve (“http://samandagagel.org/)…

BORAN BİSİKLET KÜLÜBÜNDEN ANLAMLI ETKİNLİK

May 21, 2018
Samandağ Boran Bisiklet Spor Kulübü Derneği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor…

BAŞKAN NEHİR , İCRAATLARINI VE PROJELERİNİ”GÜN IŞIĞI”PRORAMINDA ANLATTI

May 21, 2018
Samandağ Belediye başkanı Mithat Nehir, bugün (17.05.2018 Perşembe günü) saat 17.30’da…

FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRÜDÜRÜYOR

May 18, 2018
Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yol yapım, onarım ve…

ATATÜRKÇÜ GENÇLER ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ

May 18, 2018
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Spor Kurulu’nun 19 Mayıs Anıtkabir Yürüyüşü CHP Genel…