Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Başkan Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ve Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri katıldı.
Başkan Nehir, ziyaret esnasında oda başkanı ve üyeleri ile sohbet ederek, Samandağ’ın genel durumu, esnafın sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Nehir, geçtiğimiz günlerde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde tekrar seçilerek güven tazeleyen Oda Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Nehir; “Esnafın durumu , şehrin gelişimi açısından önemlidir. Bu anlamda esnafımızın her zaman yanındayız. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oda seçiminde tekrar seçilen Refik beyi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.
Gümüşoğlu, bu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür etti.

Mart 23, 2018

SAMANDAĞ’DA YAŞILAR HAFTASI ETKİNLİĞİ

Samandağ Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Demokrasi ve İnsan Hakları Kulubü , Samandağ Belediyesinin katkılarıyla Yaşlılar haftası münasebetiyle etkinlik düzenledi. Yaşlılara Truva Restaurant’ta yemek verildi. Felsefe Öğretmeni Özlem Nural ,…
Mart 23, 2018

SAMANDAĞLI İŞ ADAMI DERVİŞ DÖNMEZ GÖZYAŞLARI İÇİNDE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Samandağ İş Adamlarından, Samandağ turizm ufkunun duayenlerinden Dervişan ve Anadolu Palace işletmecilerinin babası, Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez’in Amcası Derviş DÖNMEZ vefat etti.Cenazesi bugün saat 12:00'da Deniz mahallesindeki evinden alınarak…

SAMANDAĞ BELEDİYE BAŞKANI MİTHAT NEHİR’İN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI

Mar 23, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir “ Yaşlılara Saygı Haftası” nedeniyle bir mesaj…

EMEKÇİNİN, ÜRETİCİNİN, ÇİFTÇİNİN YANINDAYIZ

Mar 22, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir. Fidancılığın merkezi Fidanlı mahallesinde…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Mar 22, 2018
Samandağ Belediyesi ilçe genelinde bütün mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor. Samandağ…

BAŞKAN NEHİR, SAMANDAĞ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR.AHMET ÇAĞLAR BOZKURT'U ZİYARET ETTİ

Mar 22, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Devlet Hastanesi Başhekimlik görevinde…