Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Başkan Nehir, Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyarete Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ve Samandağ Belediyesi meclis üyeleri ve Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası üyeleri katıldı.
Başkan Nehir, ziyaret esnasında oda başkanı ve üyeleri ile sohbet ederek, Samandağ’ın genel durumu, esnafın sorunları ve çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Başkan Nehir, geçtiğimiz günlerde Samandağ Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde tekrar seçilerek güven tazeleyen Oda Başkanı Refik Gümüşoğlu’nu tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Başkan Nehir; “Esnafın durumu , şehrin gelişimi açısından önemlidir. Bu anlamda esnafımızın her zaman yanındayız. Ayrıca geçtiğimiz günlerde oda seçiminde tekrar seçilen Refik beyi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.
Gümüşoğlu, bu nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’e teşekkür etti.

Ocak 16, 2018

SAMANDAĞ’IN 5 MAHALLESİNDE FEN İŞLERİ EKİPLERİ ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını, hummalı şekilde sürdürüyor. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in talimatları ile parke döşeme, stabilize yol yapımı ve yeni yol açma çalışmalarını program…
Ocak 16, 2018

SAMANDAĞ GELİŞİYOR,GÜZELLEŞİYOR

İlçenin gelişip güzelleşmesi için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Samandağ Belediyesi Park ve Bahçe Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında çalışmalarını sürdürüyor. Samandağ Belediyesi park ve bahçe ekipleri tarafından yeni parklar yapılırken…

BAŞKAN NEHİR’DEN ANLAMLI ZİYARET

Oca 16, 2018
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir ,Kapısuyu Muhtarı Hanifi Söker’in büyük annesi 114…

SAMANDAĞ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ KENTİN DÖRT BİR YANINDA ÇALIŞIYOR

Oca 15, 2018
Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen parke, asfalt…

SAMANDAĞ’DA YENİ YILIN İLK GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLADI

Oca 15, 2018
Samandağ’da yeni yılın ilk girişimcilik eğitimi başladı. Samandağ Belediyesi ve KOSGEB…

HBB OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Oca 15, 2018
Hatay Büyükşehir Belediyesi 2017 yılı Ocak Ayı Olağan Toplantısı 11 Ocak Perşembe…